Silnoproud

Zajišťujeme veškeré elektroinstalace jak domovní, tak ve výrobních, průmyslových a komerčních objektech

Silnoproudé systémy se zabývají energetickým využitím elektřiny a zajišťují její přívod do jednotlivých elektrospotřebičů. Správné provedení elektroinstalace je podstatnou součástí při stavbě průmyslových či soukromých objektů.

Zajišťujeme veškeré elektroinstalace nejen ve výrobních, průmyslových, skladovacích, zemědělských a komerčních objektech, ale také domovní elektroinstalace a to jak klasické tak inteligentní. Vlastníme také oprávnění provádět práce i v prostředí s nebezpečím výbuchu. Zajišťujeme komplexní služby od projektové dokumentace, zhotovení, revizní zprávy až po následnou údržbu. Díky soustavnému sledování nových trendů nabízíme v této oblasti kvalitní služby. Hlavním cílem je najít ideální řešení pro specifické požadavky klienta a vytvořit tak technologicky moderní a uživatelsky příjemné prostředí.

Průmyslové elektroinstalace

Zajištujeme průmyslové elektroinstalace ve skladovacích, výrobních, a administrativních prostorách.
ROZSAH PRACÍ, KTERÉ NABÍZÍME:

  • Kabelové rozvody a kabelové trasy
  • Rozvody NN
  • Osvětlení průmyslových a administrativních prostor
  • Veřejné osvětlení
  • Zemnění a hromosvodové soustavy
  • Fotovoltaické systémy

Domovní elektroinstalace

Věnujeme se také domovním elektroinstalacím. Součástí je komplexní servis od návrhu projektu a realizaci až po revizi a pozáruční servis.
ROZSAH PRACÍ, KTERÉ NABÍZÍME:

  • Klasická elektroinstalace
  • Inteligentní elektroinstalace
  • Bytové domy
  • Zemnění a hromosvodové soustavy

Měření a regulace (MaR)

Systém měření a regulace je v současné době nezbytnou součástí moderních budov, které si kladou za cíl úsporu energií. Pomocí systémů měření a regulace lze sledovat a optimalizovat náklady či spotřebu energií jednotlivých objektů, což vede k minimalizaci servisních výdajů. Je možno monitorovat a řídit vzduchotechniku, vytápění, osvětlení a další technologie. Dnes jsou běžné tyto moderní systémy ve velkých komerčních centrech, hotelích,velkých budovách a průmyslových objektech. S tím souvisí dnes již běžná možnost monitorovat a řídit tyto sofistikované systémy přes internet z notebooku, tableu či mobilního telefonu.

Řídící systémy s příslušenstvím regulace používáme pro řízení technologií, vzduchotechniky, vytápení a chlazení.

Cílem je sladit potřebné funkce různých technologií do jednoho celku, aby vše fungovalo co možná nejoptimálněji. MaR zabezpečuje to, aby bylo připraveno řádně a včas v tu správnou dobu s důrazem na snížení provozních nákladů.

Máte dotazy? 

info@safematic.cz
obchod@safematic.cz
+420 736 420 959